Сарман районы «Шәфкатъ» халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәгендә «Көзге игелек атнасы – игелекле эшләр эстафетасы#МӘРХӘМӘТЛЕТАТАРСТАН#МӘРХӘМӘТЛЕ ТАТАРСТАН» «Изге эшләр көне»

2019 елның 9 сентябре, дүшәмбе

«Көзге игелек атнасы – игелекле эшләр эстафетасы» иреклеләр акциясе кысаларында Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгының Сарман муниципаль районындагы «Шәфкать» халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәге өйгә йөреп социаль хезмәт күрсәтү бүлекчәсе социаль хезмәткәрләре 2019нчы елның 8 сентябрендә «Изге эшләр көне» акциясе оештырды. Өлкән яшьтәге гражданнар һәм инвалидлар яшәгән урыннарда адреслы ярдәм күрсәтелде. Аларга яңа пешкән икмәк-күмәч ризыклары, яңа уңыштан яшелчәләр һәм җиләк-җимеш кебек азык-төлек җыелмалары тапшырылды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: