Сарман муниципаль районы башлыгы Фәрит Хөснуллинның якты Мәсих Терелүе белән котлавы

2024 елның 5 мае, якшәмбе

Хөрмәтле Сарман районы халкы һәм кунаклары!

Сезне Бөек уразаның тәмамлануы һәм һәр православие динендәгеләрнең йөрәгенә якын булган матур бәйрәм - Мәсихнең якты Терелүе белән чын күңелдән котлыйм!

Бу бәйрәм иң якты һәм шатлыклы нәрсәләрне үз эченә ала, йөрәкләребезне җылылык, мәхәббәт һәм шатлык белән тутыра. Ул безгә төп рухи кыйммәтләрне искә төшерә: һәр кеше яхшылык һәм иҗади эшләр өчен туа, кешеләрдә иманны ныгыта һәм яңа казанышлар өчен көч бирә.

Пасха шатлыгы җаннарыгызны мәхәббәт яктысы белән тутырсын, оптимизм бирсен. Сезнең белән бу бәйрәмнең шатлыгын уртаклашып, сезгә нык сәламәтлек, бәхет, шатлык, матур киләчәккә ышаныч, тынычлык һәм иминлек телим.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: